Kapcsolat

Székesfehérvári központ
8000 Székesfehérvár, Mártírok útja 3/B.

Telefon: +36 (22) 515-414
Fax: +36 (22) 327-532
info@albacomp.hu

 

Győri Kirendeltség
9023 Győr, Csaba utca 14-16. (Csaba Irodaház, I. em./113.)
Kirendeltség vezető: Lunk Andrea
Mobil: +36 (20) 982-4332
Telefon: +36 (96) 82-83-84
E-mail: gyor@albacomp.hu
Budapesti kereskedelmi iroda

1115 Budapest, Bartók Béla út 152h II. emelet

Telefon: +36 (20) 947-1714/Prajsnár József
Értékesítés: info@albacomp.hu
 
Pécsi Kirendeltség
7634 Pécs, Vöröskő u. 1. sz.
Kirendeltség vezető: Takács Tibor
Mobil: +36 (20) 942-3896
Telefon: +36 (72) 256-384, +36 (72) 790-850, +36 (72) 790-851
Fax: +36 (72) 256-370
Nyitva tartási idő: H-CS 8:00-16:00
                         Péntek 8:00-14:00
 
Budapesti szerviz
1115 Budapest, Bartók Béla út 152h II. emelet
Telefon: +36 (20) 553-9871 
 
 

 

 

 Kapcsolat
 
KERESKEDELEM    
Kereskedelem - Kiemelt ügyfelek üzletág 
Fodor Gábor Antal üzletág vezető

gfodor@albacomp.hu; +36-20-467-4872

Kereskedelem - Budapest  
Prajsnár József kereskedelmi menedzser jprajsnar@albacomp.hu ; +36-20-947-1714
Kereskedelem - Székesfehérvár +36 (22) 515-402  
Gyöpösné Damsits Renáta kereskedelmi menedzser rdamsits@albacomp.hu
Karácsony Sándor kereskedelmi menedzser skaracsony@albacomp.hu
Kereskedelem -Győr +36 (96) 828-384  
Lunk Andrea kereskedelmi vezető alunk@albacomp.hu
Kereskedelem - Pécs +36 (72) 256-384  
Takács Tibor Csaba területi igazgató ttakacs@albacomp.hu
Mattenheim János kereskedelmi menedzser jmattenheim@albacomp.hu
Mókus Attila rendszerfejlesztő amokus@albacomp.hu
Visnics Irén kereskedelmi menedzser ivisnics@albacomp.hu
     
TERMÉKTÁMOGATÁS +36 (22) 515-465  
Kovács Zoltán terméktámogatási igazgató zkovacs@albacomp.hu
Kiss Attila termékmenedzser akiss@albacomp.hu
Székely Péter termékmenedzser pszekely@albacomp.hu
     
PÁLYÁZATÍRÁS +36 (22) 515-478  
dr. Balázs Zoltán üzletág igazgató zbalazs@albacomp.hu
Kovács Valéria pályázatíró vkovacs@albacomp.hu
     
MARKETING +36 (22) 515-414  
Gyöpösné Damsits Renáta   rdamsits@albacomp.hu
     
LOGISZTIKA +36 (22) 515-450  
Mohos László logisztikai igazgató lmohos@albacomp.hu
Szabóné Izsó Noémi Mária logisztikai munkatárs nizso@albacomp.hu
Bajusz Richárd beszerzési munkatárs rbajusz@albacomp.hu
     
HARDVER FEJLESZTÉS +36 (22) 515-438  
Szabó Dávid fejlesztő munkatárs daszabo@albacomp.hu