Kapcsolat

Székesfehérvári központ
8000 Székesfehérvár, Mártírok útja 3/B.

Telefon: +36 (22) 200-800

Mobil: +36 (20) 945-4752

Fax: +36 (22) 327-532
info@albacomp.hu

 

Győri Kirendeltség
9023 Győr, Csaba utca 14-16. (Csaba Irodaház, I. em./113.)
Kirendeltség vezető: Lunk Andrea
Mobil: +36 (20) 982-4332
Telefon: +36 (96) 82-83-84
E-mail: gyor@albacomp.hu
Budapesti kereskedelmi iroda

1115 Budapest, Bartók Béla út 152h II. emelet

Telefon: +36 (20) 947-1714/Prajsnár József
Értékesítés: info@albacomp.hu
Budapesti szerviz
1115 Budapest, Bartók Béla út 152h II. emelet
Telefon: +36 (20) 553-9871 
 
 
 

 

 

 Kapcsolat
 
KERESKEDELEM    
Kereskedelem - Budapest  
Prajsnár József kereskedelmi menedzser

jprajsnar@albacomp.hu

+36 (20) 947-1714

Kereskedelem - Székesfehérvár  
Gyöpösné Damsits Renáta kereskedelmi menedzser

rdamsits@albacomp.hu

+36 (22) 200-841

Karácsony Sándor kereskedelmi menedzser

skaracsony@albacomp.hu

+36 (22) 200-842

Kereskedelem -Győr +36 (96) 828-384  
Lunk Andrea kereskedelmi vezető alunk@albacomp.hu
     
TERMÉKTÁMOGATÁS +36 (22) 200-800  
Kovács Zoltán terméktámogatási igazgató

zkovacs@albacomp.hu 

+36 (22) 200-847

Kiss Attila termékmenedzser

akiss@albacomp.hu 

+36 (22) 200-846

     
PÁLYÁZATÍRÁS    
dr. Balázs Zoltán üzletág igazgató

zbalazs@albacomp.hu 

+36 (22) 200-843

Kovács Valéria pályázatíró

vkovacs@albacomp.hu

+36 (22) 200-844

Rusói-Kócz Tímea pályázatíró

trusoi@albacomp.hu

+36 (22) 200-845

MARKETING  
Gyöpösné Damsits Renáta  

rdamsits@albacomp.hu

+36 (22) 200-841

     
LOGISZTIKA    
Mohos László logisztikai igazgató

lmohos@albacomp.hu

+36 (22) 200-837

Szabóné Izsó Noémi Mária logisztikai munkatárs

nizso@albacomp.hu

+36 (22) 200-838

Bajusz Richárd beszerzési munkatárs

rbajusz@albacomp.hu 

+36 (22) 200-839

     
HARDVER FEJLESZTÉS    
Major Ákos

üzletfejlesztési menedzser 

amajor@albacomp.hu 

+36 (22) 200-858

Szabó Dávid fejlesztő munkatárs

daszabo@albacomp.hu

+36 (22) 200-859